Yu-Pol S.C.
PRODUKCJA - SPRZEDAŻ - MONTAŻ

Markizy tarasowe
Mają one zastosowanie przy zacienieniu dużych powierzchni: tarasowych, ogrodowych, sklepowych i punktów gastronomicznych. Posiadają możliwość sterowania ręcznego i elektrycznego (również na pilota). Napędy elektryczne pomagają w obsłudze wysuwu powłoki. Silniki z funkcją zwijania awaryjnego NHK pozwalają bezpiecznie zwinąć ręczną korbą markizę podczas braku prądu (sytuacje przedburzowe,silnych wiatrów, itp.). Mechanizm jest tak zbudowany, że nie wielką siłą kręcenia korbą, nawet bardzo duże powierzchnie powłokowe markiz da się lekko skręcić. Poszycie markizy wykonane jest z tkaniny impregnowanej typu \”dralon\”, zaimpregnowane środkiem ochronnym z zewnątrz jak i wewnątrz – teflonem, stają się poniekąd materiałami wodoszczelnymi. Tkaniny markizowe: gładkie i bogate wzornictwo. Konstrukcja markiz tarasowych wykonana jest z elementów aluminiowych

Markizy koszowe
Jednym z wykonywanych przez nas typów zadaszeń jest markiza koszowa. To nie tylko rodzaj zabezpieczenia przed słońcem i opadami, lecz także forma reklamy. Wykonujemy markizy z logo firmy lub wybraną przez klienta grafiką. Najczęściej na taki rodzaj zadaszenia decydują się właściciele sklepów, restauracji, lokali usługowych. Grafika może zajmować część lub całą powierzchnię markizy.Podstawą markizy jest stała rama aluminiowa z możliwością wygięcia profili w dowolny łuk, na skutek czego uzyskujemy różne kształty markiz koszowych. Stelaż osłonięty jest tkaniną lub folią PCV. Różne kolory, kształty i elementy wykończeniowe sprawiają, że każdy z Państwa znajdzie odpowiedni dla siebie wzór markizy, podkreślający indywidualny charakter lokalu. Oferujemy możliwość podświetlenia markizy od spodu w celu podniesienia walorów estetycznych i wizualnych.

Markizy balkonowe
Proponowane przez nas markizy balkonowe są doskonałym rozwiązaniem do osłaniania niewielkich powierzchni przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Doskonale zabezpieczają powierzchnię przed:
– opadami – deszczem, śniegiem,
– promieniowaniem słonecznym – szczególnie zbyt silnym nasłonecznieniem w upalne, letnie dni,
– wzrokiem sąsiadów, przechodniów oraz niepożądanymi spojrzeniami innych ludzi.

Zamknij menu